Wiedźmin – Gra Przygodowa

wiedzmin-gra-przygodowa

Gracze, którzy nie mogą doczekać się trzeciej części przygód Geralta mogą sięgnąć po nową grę planszową, której premiera odbyła się 27 listopada.

Gra Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala wcielić się w jedną z postaci znanych z kart książek o Wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Gra umożliwia zanurzenie się w tym bogatym świecie w wyjątkowym – jak na pozycję planszową – stopniu. Na gracza czekają liczne zadania, walki z potworami i inne interesujące rzeczy.

W pudełku gry Wiedźmin Gra Przygodowa gracze znajdą następujące elementy:

– 218 żetonów
– 296 kart
– 9 kości
– 4 figurki
– 1 planszę
– 1 podręcznik

Bohaterowie, których gracze będą mogli poprowadzić do zwycięstwa to oczywiście Wiedźmin Geralt, Triss Merigold, Yarpen Zigrin, Jaskier.

Nowa gra Ignacego Trzewiczka

Gra została stworzona przez Ignacego Trzewiczka, znanego m.in. z takich tytułów, jak Neuroshima, Stronghold, Zombiaki. Co najważniejsze, Wiedźmin Gra Przygodowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dobrze bawiły się przy niej również te osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z twórczością Andrzeja Sapkowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>